Generálka na Faldo Series v Telči proběhla na výbornou

Monday 18.05.2015

Uplynulý víkend byl pro Golf Resort Telč, domov českého turnaje Faldo Series, generální zkouškou na již šestý ročník tohoto mezinárodního juniorského turnaje. Areál v okolí historického Šiškova Mlýna totiž hostil druhé kolo Czech Golf Amateur Tour 2015. Ideální jarní počasí přineslo tři dny skvělého golfu a jak pro hráče, tak pro organizační tým to byla prověrka, jak se patří. Hřiště prokázalo vysokou míru připravenosti, i přesto, že patří mezi ta kratší hřiště, poměrně jasně vystavilo stopku absurdně nízkým výsledkům. Přesto byl k vidění skvělý golf.
Prověrka to byla i pro hráče, kteří jsou pravidelnými účastníky Faldo Series. Svoji oblibu telčského areálu ukázala loňská absolutní vítězka Faldo Series Czech Championship a během druhého kola zahrála nejnižší výsledek celého turnaje - i přes bogey na poslední jamce zahrála fantastických 66 ran (-6) a zajistila si tak již druhou výhru v letošní amatérce.